Chronické žilové ochorenie postihuje pomerne veľa ľudí, sprevádzajú ho opuchy, bolesti nôh a aj kŕče. Viditeľné cievky tzv. metličky sú prvým štádiom chronického žilového ochorenia a na začiatku sú považované za estetický problém, no neskôr to môže byť vážne ochorenie.

Nechajte to na odborníkov

Problému nevzhľadných metličiek sa dá zbaviť raz a navždy! Špeciálna metóda  ClaCS ktorá vznikla v brazílskom SAO PAOLO   môže dať nevzhľadným metličkám zbohom. Ide o spojenie špeciálneho lasera a sklerotizačnej terapie pri veľmi intenzívnom chladení. Tento zákrok je absolútne bezbolestný a realizuje sa ambulantne. Žiadna práceneschopnosť a predoperačná príprava. Metóda CLaCS je zárukou, že metličky sa neobnovia.Navyše nie sú potrebné kompresné pančuchy a na slnko môžete isť už na druhý deň.

Metóda CLaCS zasahuje hlbšiu žilu až 10 mm pod povrchom ide tzv. vyživovaciu žilu z ktorej sú živené viditeľné žilky  a vďaka špeciálnej lampe VeinViewer Vision2, je možné ich odstránenie.  Nečakajte a problém riešte ihneď a zabránite možnému vzniku vážnejších cievnych ochorení.